Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Örtmedicinska skolan i Göteborg

Örtmedicinska skolan i Göteborg

Certifierad sedan 2025. Örtmedicinska skolan i Göteborg är verksamt inom utbildning i Romelanda, Västra Götalands län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2025 (certifieringsår: 2025).

Bransch
Utbildning
Ort
Romelanda
Län
Västra Götalands län
Certifieringsår
2025

Kontakta Örtmedicinska skolan i Göteborg

Adress
Åsen 170, 442 92 Romelanda
E-post
artemisiamarie@gmail.com

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Örtmedicinska skolan i Göteborg – Hyllning till Marie Marie har under snart 30 år dedikerat sitt liv åt örtmedicin, och hennes passion och engagemang har gjort henne till en respekterad auktoritet inom sitt område. Hon driver idag utbildningar inom örtmedicin och örtmagi, samt jobbar med shamansk healing, sejd och håller i ceremonier. Däribland sibirisk shamanism, och kombinerar detta med sin utbildning som homeopat. Sedan 2006 har Marie hållit längre utbildningar, där hon träffar sina elever en helg i månaden under ett helt år. Hennes kurser genomsyras av högsta kvalitet och ett kundbemötande i världsklass. Detta har skapat starka relationer med elever och kunder, som gärna rekommenderar henne vidare. Marie planerar även att lansera en bok om örtmagi och örtmedicin inom en snar framtid. Hon vill passa på att tacka alla elever och kunder som varit med under åren – utan deras stöd och engagemang hade denna resa aldrig varit möjlig. Marie är ett strålande exempel på hur kunskap, passion och omtanke kan inspirera andra och bidra till långsiktig framgång inom ett specialiserat yrke. Grattis Marie till Kvalitets Entreprenör 2025!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Örtmedicinska skolan i Göteborg

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Örtmedicinska skolan i Göteborg certifierat?

Ja, Örtmedicinska skolan i Göteborg är certifierat av Tryggval sedan 2025. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Örtmedicinska skolan i Göteborg?

Örtmedicinska skolan i Göteborg är verksamt inom utbildning, Västra Götalands län.

Var finns Örtmedicinska skolan i Göteborg?

Örtmedicinska skolan i Göteborg är baserat i Västra Götalands län.

Hur kontaktar jag Örtmedicinska skolan i Göteborg?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.