Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › TREMILL VENTURES AB

TREMILL VENTURES AB

Certifierad sedan 2025. TREMILL VENTURES AB verksamt inom konsult & företagstjänster i Stockholm, Stockholms län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2025 (certifieringsår: 2025).

Bransch
Konsult & Företagstjänster
Ort
Stockholm
Län
Stockholms län
Organisationsnummer
559030-7244
Certifieringsår
2025

Artikel

TREMILL VENTURES AB – Kvalitets entreprenör 2025 i Stockholms län Clas Dahlén, grundare av TREMILL VENTURES AB, är en entreprenör som kombinerar affärssinne med ett genuint engagemang för innovation och kvalitet. Genom sitt bolag har han byggt upp en verksamhet som fokuserar på investeringar i matnyttiga råvaror och teknik – med målet att skapa långsiktigt värde och hållbar utveckling. Med en stark känsla för kvalitet i alla led har Clas utvecklat TREMILL VENTURES AB till ett företag som utmärker sig genom tydlighet, stabilitet och framtidsfokus. Det är denna kombination av strategi, noggrannhet och passion som gjort att bolaget uppmärksammats i årets företagsgranskning. “För mig handlar entreprenörskap om att bygga något hållbart både för kunderna, medarbetarna och samhället. Kvalitet är grunden i allt vi gör,” säger Clas. Att TREMILL VENTURES AB har certifierats som Kvalitets entreprenör 2025 i Stockholms län är ett erkännande av företagets framgång och engagemang. Clas vill rikta ett varmt tack till sitt team, sina samarbetspartners och alla som varit en del av företagets resa. Tillsammans har de visat att innovation, kvalitet och långsiktighet är vägen till hållbar framgång. TREMILL VENTURES AB är ett inspirerande exempel på modernt entreprenörskap – där vision och kvalitet går hand i hand. Stort grattis till Clas Dahlén och TREMILL VENTURES AB – Kvalitets entreprenör 2025!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Vanliga frågor

Är TREMILL VENTURES AB certifierat?

Ja, TREMILL VENTURES AB är certifierat av Tryggval sedan 2025. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör TREMILL VENTURES AB?

TREMILL VENTURES AB är verksamt inom konsult & företagstjänster, Stockholms län.

Var finns TREMILL VENTURES AB?

TREMILL VENTURES AB är baserat i Stockholms län.

Hur kontaktar jag TREMILL VENTURES AB?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.