Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Rickan Webb och Foto

Rickan Webb och Foto

Certifierad sedan 2024. Rickan Webb och Foto är verksamt inom handel & butik i Norrbottens län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2024 (certifieringsår: 2024).

Bransch
Handel & Butik
Län
Norrbottens län
Certifieringsår
2024

Kontakta Rickan Webb och Foto

Adress
Svartälvsgatan 20 B Lgh 1201
Webbplats
rickan.se
E-post
info@rickan.se

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Susann Rickan och hennes företag, RICKAN Webb och Foto, har blivit certifierade som Kvalitetsentreprenör, en välförtjänt certifiering som lyfter fram hennes exceptionella arbete och engagemang. Susann är en driven och noggrann entreprenör som brinner för att hjälpa företag att nå sina mål genom professionella hemsidor, effektiv marknadsföring och högkvalitativ fotografering. Hennes förmåga att kombinera teknisk expertis med kreativitet gör att hon levererar resultat som inte bara möter utan ofta överträffar kundernas förväntningar. Susanns arbetsinsats präglas av kvalitet och omtanke, och hennes insatser bidrar till att stärka företagens digitala närvaro och visuella profil. Det är med stor glädje vi hyllar hennes insatser och firar hennes framgångar som entreprenör. Stort grattis till RICKAN webb och foto – Kvalitets entreprenörer 2024!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Rickan Webb och Foto

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Rickan Webb och Foto certifierat?

Ja, Rickan Webb och Foto är certifierat av Tryggval sedan 2024. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Rickan Webb och Foto?

Rickan Webb och Foto är verksamt inom handel & butik, Norrbottens län.

Var finns Rickan Webb och Foto?

Rickan Webb och Foto är baserat i Norrbottens län.

Hur kontaktar jag Rickan Webb och Foto?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.