Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Ljungvalla Metall AB

Ljungvalla Metall AB

Certifierad sedan 2024. Ljungvalla Metall AB är verksamt inom it & teknik i Anderstorp, Jönköpings län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2024 (certifieringsår: 2024).

Bransch
IT & Teknik
Ort
Anderstorp
Län
Jönköpings län
Organisationsnummer
556527-7604
Certifieringsår
2024

Kontakta Ljungvalla Metall AB

Adress
ÅGATAN 6, 334 32 Anderstorp
Webbplats
ljungvallametall.se
E-post
ljungvalla@telia.com

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Thomas har genomgått en imponerande resa där han alltid har satt hög kvalitet och utmärkt kundbemötande i fokus. En hyllning riktas också till Thomas fru, Helena, vars stöd och närvaro har varit ovärderlig under hela resan. Deras partnerskap och gemensamma insatser har bidragit till framgången för Ljungvalla Metall AB och dess verksamhet. Ljungvalla Metall AB är dedikerade till tillverkning av harvar och andra produkter av järn och metall. Deras engagemang för att leverera högkvalitativa produkter och tillhandahålla enastående service har gjort dem till en betydande aktör inom branschen. Genom att lyfta fram Thomas Töreland och Ljungvalla Metall AB vill vi erkänna deras betydande bidrag till näringslivet och samhället som helhet. Deras hängivenhet och arbete är en inspiration för andra företagare och en källa till stolthet för det lokala näringslivet. Stort grattis till (Ljungvalla Metall AB) – Kvalitets entreprenörer 2024!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Ljungvalla Metall AB

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Ljungvalla Metall AB certifierat?

Ja, Ljungvalla Metall AB är certifierat av Tryggval sedan 2024. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Ljungvalla Metall AB?

Ljungvalla Metall AB är verksamt inom övrigt, Jönköpings län.

Var finns Ljungvalla Metall AB?

Ljungvalla Metall AB är baserat i Jönköpings län.

Hur kontaktar jag Ljungvalla Metall AB?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.