Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Livias Begravningsbyrå AB

Livias Begravningsbyrå AB

Certifierad sedan 2023. Livias Begravningsbyrå AB är verksamt inom markarbete i Dalarnas län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2023 (certifieringsår: 2023).

Bransch
Markarbete
Län
Dalarnas län
Organisationsnummer
559031-6831
Certifieringsår
2023

Kontakta Livias Begravningsbyrå AB

Adress
Albyvägen 29, Vallentuna
Webbplats
liviasbegravningsbyra.se

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Livia lundbäck, för livias begravningsbyrå ab, är en enastående entreprenör med över 20 års erfarenhet inom branschen. Hennes dedikation till att vara där och stötta kunder genom svåra situationer har gjort henne till en respekterad och omtyckt person inom sitt område. Sedan företagets start har livia haft en tydlig filosofi – att kunna arrangera kärleksfulla, värdiga och personliga begravningar till ett rimligt pris. Hennes engagemang för att skapa minnesvärda och meningsfulla stunder för dem som sörjer har gjort livias begravningsbyrå till en pålitlig och kärleksfull partner under svåra tider. Vi vill hylla livia lundbäck som entreprenör och gratulera henne till titeln som kvalitets entreprenör. Hennes långa erfarenhet och hjärtliga engagemang inom begravningsbranschen är en källa till inspiration. Vi ser fram emot att fortsätta följa hennes viktiga arbete och bidrag till samhället. Stort grattis till livia lundbäck – kvalitets entreprenör 2023! Livia lundbäck

Org.nr: 559031-6831
E-post: livia@liviasbegravningsbyra.se
Adress: marketenterivägen 1 - 415 28 göteborg
Län: Dalarnas län
liviasbegravningsbyra.se/

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Livias Begravningsbyrå AB

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Livias Begravningsbyrå AB certifierat?

Ja, Livias Begravningsbyrå AB är certifierat av Tryggval sedan 2023. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Livias Begravningsbyrå AB?

Livias Begravningsbyrå AB är verksamt inom övrigt, Dalarnas län.

Var finns Livias Begravningsbyrå AB?

Livias Begravningsbyrå AB är baserat i Dalarnas län.

Hur kontaktar jag Livias Begravningsbyrå AB?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.