Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag

KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag

Certifierad sedan 2024. KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag är verksamt inom transport & logistik i Stockholms län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2024 (certifieringsår: 2024).

Bransch
Transport & Logistik
Län
Stockholms län
Organisationsnummer
556389-4681
Certifieringsår
2024

Kontakta KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag

Adress
KATARINA BANGATA 54
E-post
kb.fastigheter@telia.com

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Kenneth Brolin och KB Fastigheter i Stockholm Aktiebolag förtjänar att lyftas fram för den imponerande resa de gjort inom byggnation och fastighetsuthyrning. Kenneth har i många år drivit sitt aktiebolag med ett starkt fokus på kvalitet och kundnöjdhet. Han lägger stor vikt vid att erbjuda enastående service, både genom professionellt bemötande och högsta kvalitet på de tjänster som levereras. Tack vare sitt engagemang och sin noggrannhet har Kenneth byggt upp ett starkt förtroende hos sina kunder. Många av dem återkommer och rekommenderar honom vidare till andra, vilket är ett kvitto på hans framgång. Kenneths arbete och hans hängivenhet till kvalitet gör honom till en förebild inom branschen. Stort grattis till KB Fastigheter i Stockholm Aktiebolag – Kvalitets entreprenörer 2024!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag certifierat?

Ja, KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag är certifierat av Tryggval sedan 2024. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag?

KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag är verksamt inom transport & logistik, Stockholms län.

Var finns KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag?

KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag är baserat i Stockholms län.

Hur kontaktar jag KB Fastigheter i Stockholm aktiebolag?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.