Hem › Företagskatalog › Hemviken Communication AB
Hemviken Communication AB
Certifierad sedan 2023. Hemviken Communication AB verksamt inom konsult & företagstjänster i Kronobergs län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2023 (certifieringsår: 2023).
- Bransch
- Konsult & Företagstjänster
- Län
- Kronobergs län
- Organisationsnummer
- 559080-3721
- Certifieringsår
- 2023
Artikel
Ami, en framstående individ och nu stolt innehavare av kvalitets entreprenörsutmärkelse samt certifikat från er, har gjort sig känd som en högst framgångsrik föreläsare och utbildare. Hennes expertis sträcker sig över olika områden, inklusive ledarskap, kommunikation, förändringsarbete, arbetsglädje, coachning och feedback. Under sin resa mot framgång och erkännande vill ami rikta sitt varma tack till sin make och sina barn, som har varit ovärderliga stöttepelare och inspirationskällor genom hela hennes karriär. Deras stöd har bidragit till att forma henne som den entreprenör och föreläsare hon är idag, och certifikatet blir ett ytterligare bevis på hennes betydande bidrag till samhället genom sin kunskap och engagemang. Stort grattis till ami hemviken – kvalitets entreprenörer 2023! Ami hemviken
Org.nr: 559080-3721
E-post: ami@amihemviken.se
Adress: östhammarsgatan 70b - 115 28 stockholm
Län: stockholms län
amihemviken.se/
Om certifieringen
Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.
Vanliga frågor
Är Hemviken Communication AB certifierat?
Ja, Hemviken Communication AB är certifierat av Tryggval sedan 2023. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.
Vad gör Hemviken Communication AB?
Hemviken Communication AB är verksamt inom konsult & företagstjänster, Kronobergs län.
Var finns Hemviken Communication AB?
Hemviken Communication AB är baserat i Kronobergs län.
Hur kontaktar jag Hemviken Communication AB?
Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.