Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Firma Tommy Jonsson

Firma Tommy Jonsson

Certifierad av Tryggval. Firma Tommy Jonsson är verksamt inom bygg & anläggning i Södermanlands län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB).

Bransch
Bygg & Anläggning
Län
Södermanlands län

Kontakta Firma Tommy Jonsson

Adress
Puoltsa 1099
E-post
jakttompa@gmail.com

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Firma Tommy Jonsson har blivit certifierad som kvalitetsentreprenör och tilldelas nu ett certifikat som ett erkännande för sitt hårda arbete och höga standard. Tommy Jonsson har i många år bedrivit uthyrning av grävmaskiner samt jordbrukstraktorer med tillhörande redskap för transport. Hans passion för yrket är en avgörande faktor till att han ständigt levererar tjänster av högsta kvalitet och har byggt upp ett gott rykte inom branschen. Utöver sin egen insats vill Tommy Jonsson lyfta fram och hylla två nära vänner som också har visat enastående arbetsmoral och professionalism genom åren – Micke Fors från Kiruna och Patrik Johnsson från Eskilstuna. Deras insatser har varit ovärderliga och bidragit till den framgång Tommy och hans firma har uppnått. Med ett brinnande engagemang och ett starkt nätverk fortsätter han att sätta standarden inom sitt verksamhetsområde.

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Firma Tommy Jonsson

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Firma Tommy Jonsson certifierat?

Ja, Firma Tommy Jonsson är certifierat av Tryggval sedan 2025. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Firma Tommy Jonsson?

Firma Tommy Jonsson är verksamt inom bygg & anläggning, Södermanlands län.

Var finns Firma Tommy Jonsson?

Firma Tommy Jonsson är baserat i Södermanlands län.

Hur kontaktar jag Firma Tommy Jonsson?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.