Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Din care Stockholm

Din care Stockholm

Certifierad sedan 2026. Din care Stockholm är verksamt inom städ & facility i Bro, Stockholms län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2026 (certifieringsår: 2026).

Bransch
Städ & Facility
Ort
Bro
Län
Stockholms län
Certifieringsår
2026

Kontakta Din care Stockholm

Adress
Finnstastigen 78 Lgh 1101, 197 35 Bro
Webbplats
dincarestockholm.com
E-post
Dincarestockholm@gmail.com
Telefon
073-202 29 34

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Om Din care Stockholm

Städ & Facility

Artikel

Nilofar Shamsi och Din Care Stockholm certifieras som kvalitets entreprenör 2026 i Stockholms län

Nilofar Shamsi och Din Care Stockholm har blivit certifierade som kvalitets entreprenör 2026 i Stockholms län.

Nilofar Shamsi driver Din Care Stockholm, ett serviceföretag som erbjuder ett brett utbud av städtjänster till både privatpersoner och företag. Verksamheten omfattar bland annat hemstädning, kontorsstädning, flyttstädning, storstädning och feststädning. Vid sidan av detta driver hon även ett taxiföretag där hon utför persontransporter genom Cabonline med fokus på bland annat färdtjänst och skoltransporter. Gemensamt för båda verksamheterna är ett tydligt fokus på kvalitet, service och långsiktiga kundrelationer.

Resan med Din Care Stockholm började som en möjlighet att skapa en extra inkomst, men utvecklades snabbt till en växande verksamhet. Genom hårt arbete och ett stort personligt engagemang har företaget etablerat sig på kort tid och byggt upp en stabil kundkrets. Samtidigt har Nilofar lång erfarenhet inom taxibranschen, där hon varit verksam sedan 2007 och fortsatt utveckla verksamheten genom åren.

En av de viktigaste framgångsfaktorerna bakom verksamheten är enligt Nilofar det personliga bemötandet. Hon lägger stor vikt vid att lyssna på varje kund och anpassa tjänsterna efter deras behov och önskemål. För henne handlar god service om att skapa förtroende, vara lyhörd och alltid leverera ett arbete av hög kvalitet. De många återkommande kunderna ser hon som det bästa beviset på att företagets arbetssätt uppskattas och att långsiktiga relationer är nyckeln till framgång.

Framåt vill Nilofar fortsätta utveckla Din Care Stockholm och bygga vidare på företagets goda rykte. Med samma engagemang, höga servicenivå och fokus på kundnöjdhet är ambitionen att fortsätta växa på ett hållbart sätt och vara ett självklart val för både privatpersoner och företag som söker pålitliga servicetjänster.

Grattis till Nilofar Shamsi och Din Care Stockholm till kvalitets entreprenör 2026!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Din care Stockholm

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Din care Stockholm certifierat?

Ja, Din care Stockholm är certifierat av Tryggval sedan 2026. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Din care Stockholm?

Din care Stockholm är verksamt inom städ & facility i Bro, Stockholms län.

Var finns Din care Stockholm?

Din care Stockholm är baserat i Bro.

Hur kontaktar jag Din care Stockholm?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.