Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Brl Entreprenad

Brl Entreprenad

Certifierad sedan 2024. Brl Entreprenad är verksamt inom bygg & anläggning i Stockholms län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2024 (certifieringsår: 2024).

Bransch
Bygg & Anläggning
Län
Stockholms län
Certifieringsår
2024

Kontakta Brl Entreprenad

Adress
JAKOBSLUNDSVÄGEN 3
Webbplats
facebook.com/brlentreprenad/?locale=sv_SE
E-post
johan.loogna@gmail.com

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Vi vill hylla Johan Loogna och hans företag, BRL Entreprenad, som har blivit certifierade som kvalitets entreprenör och nu mottar ett certifikat som erkännande för deras framstående arbete. BRL Entreprenad är verksamma inom byggbranschen med fokus på snickeri, betong och anläggningsarbeten. Företaget har dessutom en stark kompetens inom att räkna och ta in jobb genom entreprenadofferter, vilket har bidragit till deras framgång. En av deras största styrkor är deras förmåga att anpassa sina tjänster efter företagens specifika behov, vilket säkerställer att varje kund får exakt det som krävs för deras verksamhet. Under Johan Loognas ledning har BRL Entreprenad vuxit till att bli en ledande aktör inom företagsanpassningar. Deras engagemang för att leverera högkvalitativa lösningar och deras anpassningsförmåga har gjort dem till en ovärderlig partner för många företag. Det är med stor glädje vi gratulerar Johan Loogna och BRL Entreprenad för deras enastående arbete och förtjänade erkännande som kvalitets entreprenör. Vi ser fram emot att följa deras fortsatta framgångar och utveckling i branschen. Stort grattis till BRL Entreprenad – Kvalitets entreprenörer 2024!

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Brl Entreprenad

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Brl Entreprenad certifierat?

Ja, Brl Entreprenad är certifierat av Tryggval sedan 2024. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Brl Entreprenad?

Brl Entreprenad är verksamt inom bygg & anläggning, Stockholms län.

Var finns Brl Entreprenad?

Brl Entreprenad är baserat i Stockholms län.

Hur kontaktar jag Brl Entreprenad?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.