Hoppa till huvudinnehåll

Hem › Företagskatalog › Armering Byggservice I Färjestaden AB

Armering Byggservice I Färjestaden AB

Certifierad sedan 2023. Armering Byggservice I Färjestaden AB är verksamt inom jordbruk & skog i Stockholms län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2023 (certifieringsår: 2023).

Bransch
Jordbruk & Skog
Län
Stockholms län
Organisationsnummer
556935-4789
Certifieringsår
2023

Kontakta Armering Byggservice I Färjestaden AB

Adress
Gjutargatan 52, Borlänge
Webbplats
armering-byggservice.se

Vill du ha prisförslag från flera certifierade företag samtidigt kan du använda den kostnadsfria offerttjänsten.

Artikel

Kvalitets entreprenör 2023 med en strålande stolthet delar vi den imponerande nyheten att deras enastående erfarenhet inom branschen sträcker sig över hela 35 år. Det är inte en prestation som uppnås över en natt, utan ett bevis på deras outtröttliga engagemang och hängivenhet för branschen.Men det stannar inte där – deras välkända rykte för överlägsen kvalitet och enastående hantverk har uppmärksammats. Att bli certifierade som kvalitets entreprenör år 2023 är inget mindre än en förtjänad hyllning till deras dedikation och skicklighet. Dom erbjuder ett omfattande sortiment inklusive armeringsjärn, armeringsnät, bockad armering, svetsad armering, ilf armering, klippt armering, speedies, distansklossar och distanslister. Med fokus på hög kvalitet och pålitlighet är vi din pålitliga partner för alla dina armeringsbehov.

Org.nr: 556935-4789
E-post: roger@armering-byggservice.se
Län: Stockholms länstrandvägen 8 a 386 31 färjestaden
www.armering-byggservice.se

Om certifieringen

Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.

Så kontrollerar du Armering Byggservice I Färjestaden AB

  • Verifiera certifieringen på organisationsnummer i Tryggvals verifieringstjänst.
  • Kontrollera F-skatt och momsregistrering hos Skatteverket.
  • Se bolagsform, firmatecknare och registreringsdatum hos Bolagsverket.
  • Be om en skriftlig offert och ett avtal med pris och tidsplan innan arbetet börjar.

Vanliga frågor

Är Armering Byggservice I Färjestaden AB certifierat?

Ja, Armering Byggservice I Färjestaden AB är certifierat av Tryggval sedan 2023. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.

Vad gör Armering Byggservice I Färjestaden AB?

Armering Byggservice I Färjestaden AB är verksamt inom jordbruk & skog, Stockholms län.

Var finns Armering Byggservice I Färjestaden AB?

Armering Byggservice I Färjestaden AB är baserat i Stockholms län.

Hur kontaktar jag Armering Byggservice I Färjestaden AB?

Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.