Hem › Företagskatalog › Aecon AB
Aecon AB
Certifierad sedan 2023. Aecon AB verksamt inom el & installation i Gotlands län. Företaget är certifierat av Tryggval (Bolagskollen AB) sedan 2023 (certifieringsår: 2023).
- Bransch
- El & Installation
- Län
- Gotlands län
- Organisationsnummer
- 556931-5590
- Certifieringsår
- 2023
Artikel
Kvalitets entreprenör 2023 ett stort grattis till aecon ab för att ha blivit certifierad som kvalitets entreprenör! Med en imponerande bredd inom el-, tele- och datateknik, infrastrukturlogistik och innovativa ikt-lösningar har de visat sig vara en ledande aktör inom flera områden. Sedan 2013 har aecon ab inte bara utmärkt sig med enastående prestationer utan har även etablerat sig som en eftertraktad expert inom sin bransch.
Org.nr: 556931-5590lennart andreas elmér
E-post: elmer@aecon.se
Län: stockholms länviltstigen 4 lgh 1001,192 32 sollentuna
Om certifieringen
Certifieringen utfärdas av Bolagskollen AB (org.nr 556810-6826) under varumärket Tryggval. Den är en privat certifiering som grundas på en granskning av sex kriterier och ger företaget titeln Kvalitets Entreprenör. Den gäller tills den återkallas; årtalen på profilen visar när den tilldelades och förnyades. Kontrollera aktuell status via verifieringstjänsten och läs om granskningsmetoden.
Vanliga frågor
Är Aecon AB certifierat?
Ja, Aecon AB är certifierat av Tryggval sedan 2023. Certifieringen innebär att företaget granskats och godkänts avseende ekonomi, kreditvärdighet, kundnöjdhet och ledning.
Vad gör Aecon AB?
Aecon AB är verksamt inom el & installation, Gotlands län.
Var finns Aecon AB?
Aecon AB är baserat i Gotlands län.
Hur kontaktar jag Aecon AB?
Du kan begära offert via Tryggvals plattform eller kontakta företaget direkt via deras profil.